Neohodnoceno

Dlouhý podbřišník Gel a PVC Acavallo, černý

Komfortní dlouhý podbřišník Acavallo PVC a GEL pro skoková sedla nebo sedla s krátkou zápinkou. Podbřišník je z kompozitního materiálu a plně polstrován eco kůží.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Acavallo
2 790 Kč

Tvar podbřišníku je konstruován tak, aby uvolňoval tlak na hrudník a měkké orgány a cévy. Díky tomu eliminuje riziko sevření a ztráty elasticity pohybu vpřed.

Gelová výstelka je pro usnadnění dýchání a snižuje pocení prostřednictvím sofistikovaného prouděním vzduchu, zabraňuje nadměrnému hromadění tepla i za podmínek, kdy se kůň velmi potí. Dvě dotahovací gumy na každé straně eliminují riziko přetažení.


Ani ten nejmenší detail nebylo ponecháno náhodě při vývoji a testování tohoto podbřišníku. To platí zejména pro nový a patentovaný Acavallo® bezpečnostní upevňovací hák, určený pro eliminaci potřeby dalších karabiny, např. na martingal, nebo poprsník, který vždy znamenali vysoké riziko zapletení do končetin a pádu z koně při skákání.

Péče:

Podbřišník omývejte čistou vodou a mýdlem na eco kůži jednou za týden. V případě, že je třeba umývat podbřišník častěji (bláto a nebo velmi zpocený kůň) umývejte dle potřeby.