Neohodnoceno

Dlouhý podbřišník Gel a PVC Acavallo, černý

Komfortní dlouhý podbřišník Acavallo PVC a GEL pro skoková sedla nebo sedla s krátkou zápinkou. Podbřišník je z kompozitního materiálu a plně polstrován eco kůží.

Značka: Acavallo
2 790 Kč
Velikost: 115 cm
Na objednávku
2 790 Kč
Velikost: 120 cm
Na objednávku
2 790 Kč
Velikost: 125 cm
Na objednávku
2 790 Kč
Velikost: 130 cm
Na objednávku
2 790 Kč
Velikost: 135 cm
Na objednávku
2 790 Kč
Velikost: 140 cm
Na objednávku
2 790 Kč

Tvar podbřišníku je konstruován tak, aby uvolňoval tlak na hrudník a měkké orgány a cévy. Díky tomu eliminuje riziko sevření a ztráty elasticity pohybu vpřed.

Gelová výstelka je pro usnadnění dýchání a snižuje pocení prostřednictvím sofistikovaného prouděním vzduchu, zabraňuje nadměrnému hromadění tepla i za podmínek, kdy se kůň velmi potí. Dvě dotahovací gumy na každé straně eliminují riziko přetažení.


Ani ten nejmenší detail nebylo ponecháno náhodě při vývoji a testování tohoto podbřišníku. To platí zejména pro nový a patentovaný Acavallo® bezpečnostní upevňovací hák, určený pro eliminaci potřeby dalších karabiny, např. na martingal, nebo poprsník, který vždy znamenali vysoké riziko zapletení do končetin a pádu z koně při skákání.

Péče:

Podbřišník omývejte čistou vodou a mýdlem na eco kůži jednou za týden. V případě, že je třeba umývat podbřišník častěji (bláto a nebo velmi zpocený kůň) umývejte dle potřeby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení