Neohodnoceno

Dlouhý podbřišník s pravým beránkem Crescent shape Mattes Slim

Dlouhý podbřišník Crescent beránkový Mattes kožený   Podbřišníky Mattes se skládají ze dvou částí, které jsou použitelné i zvlášť. První částí je velmi kvalitní beránkový obal s hustou vrstvou merino vlny, který díky snadnému zapínání jednoduše zajistíte na podbřišníku nebo sundáte.

Všechny produkty Mattes mají dobu objednávky 4 - 6 týdnů.

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Mattes
4 950 Kč 5 050 Kč 5 160 Kč 5 270 Kč 5 380 Kč 5 490 Kč 5 590 Kč 5 700 Kč 5 810 Kč 5 950 Kč 6 050 Kč 6 160 Kč od 4 950 Kč

mattes podbřišník

Jak OBJEDNAT?

 

Vytvořte si svoji vlastní kombinaci barvy podbřišníku a beránku v Mattes konfigurátoru. Klikněte na ADD TO CART a zkopírujte nám do poznámky k objednávce tabulku, která vám vyskočí. Nevíte si rady? Nevadí, můžete nás kontaktovat přes e-mail: sales@equiworld.cz, nebo telefonicky na čísle: 723 352 989.
Rádi Vám pomůžeme!

Vezměte prosím na vědomí, že všechny výrobky Mattes jsou pro vás vyráběny na míru! Tudíž se na ně nevztahuje zákonná lhůta 14 dní na vrácení zboží!


Dlouhý podbřišník Crescent beránkový Mattes kožený
screscent  

Podbřišníky Mattes se skládají ze dvou částí, které jsou použitelné i zvlášť. První částí je velmi kvalitní beránkový obal s hustou vrstvou merino vlny (Mattes si chová vlastní ovce pro vlastní produkci, nevykupuje!), který díky snadnému zapínání jednoduše zajistíte na podbřišníku nebo sundáte.

Podbřišník je vyroben z velmi kvalitní kůže v barvě černé, hnědé nebo champagne. Jeho povrch je dobře udržovatelný. Vnitřní výplň je patentovaná hmota (něco mezi gelovou hmotou a paměťovou pěnou) Poly-Flex. Hmota se skvěle přizpůsobí a dobře drží tvar. Podporuje zdravý krevní oběh v místě utažení a dovoluje koni volně dýchat, i když je podbřišník dotažený.  

Beránkové potahy můžete libovolně měnit za jiný design ve stejném tvaru. Podbřišník není kompatibilní s jiným obalem jiného výrobce a nelze používat samostatně, díky suchému zipsu, který drží obal pevně na místě.


Zapínání podbřišníku    

Zápinka jsou nerezové, velmi pěkné s pohyblivým rollerem, aby se koník snadněji dotahoval. Dle vaší volby je možné vybrat dotahovací gumy na jednom nebo obou koncích. Pokud si přejete podbřišník bez dotahovacích gum prosím svoji volbu specifikujte.  

Tento podbřišník je speciálně konstruovám pro koně úzké v plecích s krátkou a vyboulenou lopatkou (typické pro arabské klisny nebo křížence) s větším bříškem. U těchto koní je tendence sjíždění podbřišníku velmi vysoká a často jsou tito koně odření v oblasti lokte.   

Tvar podbřišníku řeší problém s odíráním kůže Díky tvaru a materiálům podbřišník neklouže Koně nepřetáhnete Volná cirkulace krve a žádné zaškrcení Kůň může volně dýchat a podávat lepší a stabilnější výkon

Vedro už vás nezaskočí, koně s merinovým podbřišníkem neodpaříte Díky přirozené antibakteriální vlastnosti merina máte méně práce s čištěním obalu Obal neslehne a dlouhé roky plní svoji funkci V horku nevede horko, ale udržuje dobré klima, odvádí pot už ve formě páry A stále vypadá krásně i po letech používání