Neohodnoceno

Drezurní kožený podbřišník ASYMMETRIC Slim line Mattes

Drezurní podbřišník asymetric v kožené variantě Slim line. Beránek je velmi hustý a příjemný. Obal je celokožený stejně jako podbřišník samotný

Podbřišník Asymetric ponechává spoustu prostoru pro loket a kožní záhyby. Dovoluje koni dobře dýchat a nevyvíjí tlak na hrudní kost. Je vhodný pro koně s výrazným pohybem.

Navrhněte si kombinaci barev v konfigurátoru Mattes!

Značka: Mattes
od 4 450 Kč
Délka: 50 cm
Na objednávku
4 450 Kč
Délka: 55 cm
Na objednávku
4 550 Kč
Délka: 60 cm
Na objednávku
4 650 Kč
Délka: 65 cm
Na objednávku
4 750 Kč
Délka: 70 cm
Na objednávku
4 890 Kč
Délka: 75 cm
Na objednávku
4 995 Kč
Délka: 80 cm
Na objednávku
5 100 Kč
Délka: 85 cm
Na objednávku
5 250 Kč
Délka: 90 cm
Na objednávku
5 350 Kč
Délka: 95 cm
Na objednávku
5 450 Kč
Délka: 100 cm
Na objednávku
5 550 Kč
Délka: 105 cm
Na objednávku
5 650 Kč
Délka: 110 cm
Na objednávku
5 750 Kč
Délka: 115 cm
Na objednávku
5 850 Kč
Délka: 120 cm
Na objednávku
5 950 Kč

mattes podbřišník

Jak OBJEDNAT?

 

Vytvořte si svoji vlastní kombinaci barvy podbřišníku a beránku v Mattes konfigurátoru. Klikněte na ADD TO CART a zkopírujte nám do poznámky k objednávce tabulku, která vám vyskočí. Nevíte si rady? Nevadí, můžete nás kontaktovat přes e-mail: sales@equiworld.cz, nebo telefonicky na čísle: 723 352 989.
Rádi Vám pomůžeme!

Vezměte prosím na vědomí, že všechny výrobky Mattes jsou pro vás vyráběny na míru! Tudíž se na ně nevztahuje zákonná lhůta 14 dní na vrácení zboží!


asymetric22

Podbřišníky Mattes se skládají ze dvou částí. Samotného koženého podbřišníku a koženého obalu. Beránkový obal s hustou vrstvou merino vlny (Mattes si chová vlastní ovce pro vlastní produkci, nevykupuje!), který díky snadnému zapínání jednoduše zajistíte na podbřišníku nebo sundáte. 

Druhá část je samotný SLIM-LINE podbřišník. Podbřišník je vyroben z velmi kvalitní kůže v barvě černé, hnědé nebo champagne. Jeho povrch je dobře udržovatelný. Vnitřní výplň je patentovaná hmota (něco mezi gelovou hmotou a paměťovou pěnou) Poly-Flex. Hmota se skvěle přizpůsobí a dobře drží tvar. Podporuje zdravý krevní oběh v místě utažení a dovoluje koni volně dýchat, i když je podbřišník dotažený.

Beránkové potahy můžete libovolně měnit za jiný design ve stejném tvaru. Podbřišník není kompatibilní s jiným obalem jiného výrobce a nelze používat samostatně, díky suchému zipsu, který drží obal pevně na místě.

Zápinky jsou nerezové, velmi pěkné s pohyblivým rollerem, aby se koník snadněji dotahoval. Jsou vemi pevné a dobře přiléhají. Podbřišník je standardně dodávat s gumami na obou stranách, jde vyrobit i bez gum (uveďte do poznámky)

Podbřišník ve tvaru Asymetric ponechává spoustu prostoru pro loket a kožní záhyby a je komfortní díky měkkému merinu. Dovoluje koni dobře dýchat a nevyvíjí tlak na hrudní kost.

Je vhodný pro koně s výrazným pohybem.

Podbřišník jednoduše rozeberete na dvě části a beránek můžete prát a nebo vyměnit za jiný.

Navrhněte si kombinaci barev v konfigurátoru Mattes!

V objednávce si zvolte délku podbřišníku a do poznámky nám, prosím, napište barevnou konfiguraci. Ideálně okopírovat z konfigurátor Mattes

Údržba

Možno prát v pračce na 30°. Perte v pracím prostředku na vlnu např. Mattes MELP

 

Zpět do obchodu