Neohodnoceno

Drezurní podřišník Stud Guard Gel a PVC Acavallo

Podbřišník Acavallo Stud Guard z PVC a gelu je perfektní pro koně se sklony k otlačení, odírání nebo zapařování. Kombinace moderních povrchů a materiálů je příjemná koni ve vysokém sportu i hobby kamarádovy na dlouhé couračky. 

Značka: Acavallo
3 590 Kč
Velikost: 55cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 60cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 65cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 70cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 75cm
Na objednávku
3 590 Kč

Tvar podbřišníku je konstruován tak, aby uvolňoval tlak na hrudník a měkké orgány a cévy. Díky tomu eliminuje riziko sevření a ztráty elasticity pohybu vpřed.

 

Gelová výstelka je pro usnadnění dýchání a snižuje pocení prostřednictvím sofistikovaného prouděním vzduchu, zabraňuje nadměrnému hromadění tepla i za podmínek, kdy se kůň velmi potí.


Ani ten nejmenší detail nebylo ponecháno náhodě při vývoji a testování tohoto podbřišníku. To platí zejména pro nový a patentovaný Acavallo® bezpečnostní upevňovací hák, určený pro eliminaci potřeby dalších karabiny, např. na martingal, nebo poprsník, který vždy znamenali vysoké riziko zapletení do kpnčetin a pádu z koně při skákání.

 

Péče o výrobek:

 

Podbřišník omývejte čistou vodou a mýdlem na eco kůži jednou za týden. V případě, že je třeba umývat podbřišník častěji (bláto a nebo velmi zpocený kůň) umývejte dle potřeby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení