Neohodnoceno

Drezurní podřišník Stud Guard Gel a PVC Acavallo

Podbřišník Acavallo Stud Guard z PVC a gelu je perfektní pro koně se sklony k otlačení, odírání nebo zapařování. Kombinace moderních povrchů a materiálů je příjemná koni ve vysokém sportu i hobby kamarádovy na dlouhé couračky. 

Značka: Acavallo
3 590 Kč
Velikost: 55cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 60cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 65cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 70cm
Na objednávku
3 590 Kč
Velikost: 75cm
Na objednávku
3 590 Kč

Tvar podbřišníku je konstruován tak, aby uvolňoval tlak na hrudník a měkké orgány a cévy. Díky tomu eliminuje riziko sevření a ztráty elasticity pohybu vpřed.

 

Gelová výstelka je pro usnadnění dýchání a snižuje pocení prostřednictvím sofistikovaného prouděním vzduchu, zabraňuje nadměrnému hromadění tepla i za podmínek, kdy se kůň velmi potí.


Ani ten nejmenší detail nebylo ponecháno náhodě při vývoji a testování tohoto podbřišníku. To platí zejména pro nový a patentovaný Acavallo® bezpečnostní upevňovací hák, určený pro eliminaci potřeby dalších karabiny, např. na martingal, nebo poprsník, který vždy znamenali vysoké riziko zapletení do kpnčetin a pádu z koně při skákání.

 

Péče o výrobek:

 

Podbřišník omývejte čistou vodou a mýdlem na eco kůži jednou za týden. V případě, že je třeba umývat podbřišník častěji (bláto a nebo velmi zpocený kůň) umývejte dle potřeby.