Equiklub%20hotovo.jpg

Equiclubové výhody

Vážení zákazníci, milovníci jezdectví, majitelé koní a rodiče nadšenců, připravili jsme pro Vás nový věrnostní program, který je v platnosti od 1.1.2017. Věrnostní program je postaven hlavně na malých odměnách, kterých při svých nákupech dosahujete.

Pro koho je věrnostní program Equiclub?

- Pro registrované zákazníky

- Zákazníky, kteří opakovaně nakupují

Pro koho naopak věrnostní program není?

- Pro neregistrované zákazníky

- Pro zákazníky, kteří nepřebrali jednu nebo více zásilek

Věrnostní program

1.Nákupy - 15.000 - sleva 2% uplatníte na skupinu 2 a 5% na skupinu 3

2.Nákupy - 50.000 - sleva 5% uplatníte na skupinu 2 a 7% na skupinu 3

3.Nákupy - 150.000 - sleva 5% na skupinu 1, 7% na skupinu 2 a 10% na skupinu 3

Dárky k objednávce

Po překročení hranice 3500 Kč máte nárok na dárek 1. a 2. U objednávky nad 7000 Kč můžete vybrat z dárků 1.2.3.4. a u objednávek nad 15000 Kč můžete vybírat z dárků 1.2.3.4.5.6. O dárek si napište do poznámky k Vaší objednávce. Pokud nebudete rozhodnuti, je to na nás a něco vám vybereme.

Podmínky:

Slevu lze získat pouze jako Registrovaný zákazník. Nákupy na Vašem účtě se sčítají. Sleva je nastavena po dosažení celkového nákupu na účtě zákazníka a promítne se na ceny zboží v e-shopu. Sleva nelze kombinovat s již zlevněným zbožím, u takového zboží se sleva neodečítá.

Skupiny zboží:

1. První skupina - krmné doplňky, vitamíny, pamlsky, bičíky, publikace, rukavice, brože a ozdoby, pečující přípravky na sedla, deky a čistící prostředky. Vybavení do stáje, ohlávky na koně, sítě na seno.

2. Druhá skupina - podsedlové deky LeMieux, většina sortimentu pro koně a jezdce Busse a QHP, sortiment Equistrian Stockholm a Premier Equine. Jezdecké oblečení Mountain Horse a jezdecké boty, sortiment Kavalkade.

3. Třetí skupina - jezdecká sedla Henri de Rivel, Winner, Mattes a všechen sortiment Mattes, sortiment Acavallo, Sprenger, Whitaker, FRA a Catago.

Poznámka k 25.1. aktuálně evidujeme chybu na modulu s věrnostními účty. Nákupy se nepřipočítávají. Chybu řešíme.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Stisknutím tlačítka X s tímto souhlasíte.
Produkt byl přidán k porovnání.