Jak fungují kampaně?

Protože milujeme krásné věci a jsme dobří v to co děláme - vyjednávání, vyhledávaní příležitostí - a zároveň nás celý život baví koně a věnujeme se jim jako rekreační jezdci, stvořili jsme pro vás Equiworld. Místo, kde pro vás shromažďujeme nabídku světových jezdeckých potřeb.

A protože jsme především lidé a pocházíme z Česka, víme, že peněz není nikdy nazbyt, a proto se pro vás snažíme vyjednat skutečně ty nejlepší ceny, které nenajdete v žádném (ani kamenném obchodě). Naším heslem je: "Kvalitně ale dostupně" a tím se také držíme. Věříme, že díky nám a kampaním, si budete moci dovolit i to, co byste si za normální cenu nemohli vůbec koupit.

Chceme, abyste si mohli pořídit to, v čem běžně jezdí evropané všech státu. Abyste poznali to, co je všude jinde dostupné. Abyste mohli nakoupit potřeby, kožené věci, dobroty, vitaminy, péči a oblečení za takové peníze, že budete i vy šik, půjdete s módou a budete v bezpečí a ušetříte hodně peněz pořízením jedné kvalitní věci spíše než 10x pořízením levné a nekvalitní... Ať se vám u nás líbí.

A teď? Přečtěte si, jak fungují kampaně...

Kampaně

Každý týden pro vás vystavujeme nové kampaně do speciální kategorie zde. Kampaně pro vás sestavujeme tak, abychom zajistili potřebné množství produktů pro ty nejrychlejší a garantovali vám dodání do určitého datumu (většinou 1 měsíc ale i méně).

Začátek a konec kampaně je vždy uveden v popisu dané kategorie kampaně. Většino jsou kampaně vystaveny na 7 dní. Někdy i déle. Jakmile kampaň skončí, ukončujeme příjem objednávek a vyzvedáváme si je u výrobce ve skladu, kde nám potřebné množství rezervoval.

Po skončení kampaně není možné produkt dále objednat. V případě úspěšné a žádané kampaně vám ji za určitý čas vystavíme znovu. Ale nemůžeme nikdy předem určit kdy to bude, vše záleží na skladových zásobách výrobců.

Platba za vaši objednávku je standartní jako u objednávek mimo kampaň. Vyberte si, jakým způsobem chcete zásilku s radostí doručit. Objednávku potvrďte a za nedlouho vám přijde akceptace a potvrzení. Pokud jste si vybrali platbu převodem, přijdou vám i platební instrukce.

Společně s kampaní si můžete objednat i standatní nabídku našeho e-hopu, která zahrnuje doplňkový prodej jezdeckého vybavení od firmy Busse, speciální nabídku jezdeckého oblečení a bot Mountain Horse a skladové kousky.

Zůstaň s námi ve spojení a nech si zasílat všechny novinky na svůj e-mail. Nepropásneš tak už žádnou výhodnou nabídku.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Stisknutím tlačítka X s tímto souhlasíte.
Produkt byl přidán k porovnání.