Záruka na zboží

Jako spotřebitel máte ze zákona záruku 2 roky. Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), platí pro vás záruka pouze 1 rok.

Záruční doba běží ode dne převzetí zboží. Nepočítá se do ní případná reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinnen po skončení záruční opravy zboží převzít.

Dojde-li při reklamaci k výměně zboží za nové nebo k výměně součástky, na kterou je poskytnuta záruka, začíná běžet záruční doba znovu od začáku od dne převzetí.

Na dárky zdarma nelze výše uvedené uplatnit.

Reklamační řád

  • - Informujte nás nejprve prosím e-mailem na info@equiworld.cz nebo telefonicky na +420723352989
  • - Pokud to situace vyžaduje, vyzveme vás k odeslání reklamovaného zboží poštou na naši adresu: Jana Němcová (Equiworld), Wainerovo náměstí 11, Brno 61800

Lhůta pro vyřízení vaší reklamace

  • - Pokud jste spotřebitel, reklamace bude vyřízena ve 30 denní lhůtě.
  • - Pokud jste firma nebo podnikatel (obchodujete s námi na základě obchodního zákoníku), neexistuje zákonné určení lhůty, avšak i v tomto případě se snažíme vyřídit reklamaci v co nejkratší době.

Pokud je zboží poškozené při převzetí

  • - Zkontrolujte si prosím zásilku pečlivě při přebírání od dopravce. Zásilku, která jeví známky poškození nebo otevření, nepřebírejte.
  • - Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, kontaktujte nás co nejdříve na telefonu +420723352989.

Pokud bylo zboží dodáno nekompletní nebo neodpovídá objednanému typu

  • - Napište na info@equiworld.cz.

Na dárky, které jsou poskytovány zdarma, nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy podle platné legislativy ČR.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Stisknutím tlačítka X s tímto souhlasíte.
Produkt byl přidán k porovnání.