Kategorie

Kategorie

Kategorie

Kategorie

O nás

Na našem e-shopu s jezdeckými potřebami najdete několik značek, které jsme si naprosto zamilovali. Mezi nejoblíbenější z nich patří britská značka LeMieux, která nabízí perfektní komfort pro vaše koně. Také na jezdce u nás nezapomínáme a dovážíme pro vás jezdecké boty a oblečení Mountain Horse. Švédská značka se stala za velmi krátkou dobu jedničkou mezi výrobci funkčního jezdeckého oblečení. V naší stálé nabídce najdete také značku Mattes a  Premier Equine opět z ostrova.

Od zákazníků

“Podsedlovou dečku Mattes jsem sehnala náhodou za směšnou cenu a ani jsem nevěděla pořádně, o jakou značku jde. Mám mladého a v zádech poměrně citlivého koně, který doteď s různými druhy podsedlovek a se sedlem na míru chodil přiměřeně stupni výcviku, ale v některých detailech to drhlo. Neustále hledal kontakt na udidle, nechtěl nacválat na pravou ruku a když tak si lehal do kruhu nebo se rovnou plašil. Rozhodla jsem se na něm dečku vyzkoušet a ke svému obrovskému překvapení kůň najednou začal..."

Pavlína

Podsedlová deky Mattes

“Tyto boty jsou nejlepší co jsem kdy měla. Opravdu moc pěkné zpracování, perfektní kůže. Jiné už nechci."

Milada.S

Jezdecké boty Sovereign

Seznam produktů podle výroců BUSSE Reitsport

BUSSE Reitsport je společnost pocházející z Německého Hamburgu. Jejich produkty jsme si velmi oblíbili, protože představují skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Navíc nabízejí opravdu široký sortiment produktů. Není problém mezi produkty najít klasické jezdecké boty, nové moderní krokodýlí vzory i stájové potřeby, které občas potřebujeme nahradit nebo dokoupit. Pokud bychom vám měli doporučit naše nejoblíbenější kousky, které máme rádi a již jsme je ozkoušeli, byli by to: Jezdecká helma Toulouse, kterou Busse vyrábí v několika krásných barvách. Dále jsme si oblíbili letní ekzémovou deku Strong, kterou zabráníte pokousání koně otravnými muškami. Anglickou uzdečku Comfort si můžete vybrat v několika variantách. Je velmi kvalitní a oblíbená.

K tomuto výrobci nejsou přidány žádné produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Produkt byl přidán k porovnání.