Kategorie

O nás

Na našem e-shopu s jezdeckými potřebami najdete několik značek, které jsme si naprosto zamilovali. Mezi nejoblíbenější z nich patří britská značka LeMieux, která nabízí perfektní komfort pro vaše koně. Také na jezdce u nás nezapomínáme a dovážíme pro vás jezdecké boty a oblečení Mountain Horse. Švédská značka se stala za velmi krátkou dobu jedničkou mezi výrobci funkčního jezdeckého oblečení. V naší stálé nabídce najdete také značku Mattes a  Premier Equine opět z ostrova.

Od zákazníků

“Podsedlovou dečku Mattes jsem sehnala náhodou za směšnou cenu a ani jsem nevěděla pořádně, o jakou značku jde. Mám mladého a v zádech poměrně citlivého koně, který doteď s různými druhy podsedlovek a se sedlem na míru chodil přiměřeně stupni výcviku, ale v některých detailech to drhlo. Neustále hledal kontakt na udidle, nechtěl nacválat na pravou ruku a když tak si lehal do kruhu nebo se rovnou plašil. Rozhodla jsem se na něm dečku vyzkoušet a ke svému obrovskému překvapení kůň najednou začal..."

Pavlína

Podsedlová deky Mattes

“Tyto boty jsou nejlepší co jsem kdy měla. Opravdu moc pěkné zpracování, perfektní kůže. Jiné už nechci."

Milada.S

Jezdecké boty Sovereign

Seznam produktů podle výroců LeMieux

Lemieux-logo-702x627.jpg

LeMieux je firma se sídlem na krásných a divokých Britských ostrovech. Když jsme tuto značku a lidi, kteří za ní stojí, poznali, zjistili jsme, že je to ta pravá značka, která v ČR chybí. Jejich produkty jsou prostě fantastické. Promyšlené do každého detailu. Přitom nejsou předražené a  udržují si vysokou kvalitu. Mezi naše nejoblíbenější produkty patří dečky LeMieux, které najdete zde. Díky podsedlové dece ProSorb s kapsami jsme vyřešili nejeden problém s nepasujícím sedlem my i další zákazníci. Perfektní jsou i velmi prodyšné kamaše Snug, které vašemu koni můžete dát na trénink s překážkami, do haly, na vyjížďku nebo i do výběhu na dvě nebo tři hodiny. Zamilovali jsme se do klasické nabídky beránkových produktů LeMieux, které jsou perfektní pro citlivé koně.

na stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Stisknutím tlačítka X s tímto souhlasíte.
Produkt byl přidán k porovnání.