Kategorie

O nás

Na našem e-shopu s jezdeckými potřebami najdete několik značek, které jsme si naprosto zamilovali. Mezi nejoblíbenější z nich patří britská značka LeMieux, která nabízí perfektní komfort pro vaše koně. Také na jezdce u nás nezapomínáme a dovážíme pro vás jezdecké boty a oblečení Mountain Horse. Švédská značka se stala za velmi krátkou dobu jedničkou mezi výrobci funkčního jezdeckého oblečení. V naší stálé nabídce najdete také značku Mattes a  Premier Equine opět z ostrova.

Od zákazníků

“Podsedlovou dečku Mattes jsem sehnala náhodou za směšnou cenu a ani jsem nevěděla pořádně, o jakou značku jde. Mám mladého a v zádech poměrně citlivého koně, který doteď s různými druhy podsedlovek a se sedlem na míru chodil přiměřeně stupni výcviku, ale v některých detailech to drhlo. Neustále hledal kontakt na udidle, nechtěl nacválat na pravou ruku a když tak si lehal do kruhu nebo se rovnou plašil. Rozhodla jsem se na něm dečku vyzkoušet a ke svému obrovskému překvapení kůň najednou začal..."

Pavlína

Podsedlová deky Mattes

“Tyto boty jsou nejlepší co jsem kdy měla. Opravdu moc pěkné zpracování, perfektní kůže. Jiné už nechci."

Milada.S

Jezdecké boty Sovereign

Seznam produktů podle výroců Mountain Horse

Švédská značka Mountain Horse představuje kolekci funkčního a velmi dobře technicky zvládnutého jezdeckého oblečení a jezdeckých bot, které si okamžitě zamilujete. Mezi naprosté bestsellery patří jezdecké boty Sovereign, které si získali srdce desítky českých jezdců a doufáme, že díky nám si získají i další příznivce. Zimní boty, které si zaslouží každá žena jsou Snowy River. Nádherné a kvalitné jezdecké boty, které zahřejí a vydrží roky. Pokud se poohlížíte po elegantní a vysoce kvalitní jezdecké bundě, doporučujeme sledovat aktuální kolekci v kategorii s jezdeckým oblečením.

Jsme největší a také autorizovaný prodejce jezdeckého oblečení a jezdeckých bot Mountain Horse. Jako jediní v ČR poskytujeme kompletní servis pro pasování i výměnu jezdeckých bot i kompletní servis okolo oblečení.

na stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Stisknutím tlačítka X s tímto souhlasíte.
Produkt byl přidán k porovnání.