Neohodnoceno

Odpocovací deka Carbon Cooler LeMieux, černá

Neuvěřitelně lehká odpocovací deka Carbon Cooler pro koně do horkých letních dnů a pro přepravu nebo do ranní mlhy na jaře! Udrží vašeho koně při správné "provozní teplotě" při závodech, když dlouho čekáte na start. Zahřívá svaly a reguluje odchod tepla z nich.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: LeMieux
1 790 Kč
Kategorie: Kůň

Neuvěřitelně lehká odpocovací deka Carbon Cooler pro koně do horkých letních dnů, pro přepravu nebo do ranní mlhy na jaře!. Udrží vašeho koně při správné "provozní teplotě" při závodech, když dlouho čekáte na start. Zahřívá svaly a reguluje odchod tepla z nich. Využijete ji kdykoliv po práci nebo před prací. Velmi kvalitně řešený střih a profesionální materiály vás nadchnou!

Přední část na plecích má zapínání řešeno karabinkami s otočnou hlavou a také klasickou přezkou. Vyberte si, které budete používat nebo vhodně nastavte přezky a používejte už jen karabinky na rychlé zapnutí.

Materiál lemující druhou část břicha je prodyšný a perforovaný. Lépe tudy odchází horko a kůň se účinně a pomalu ochlazuje.

Křížové zapínání je opět s nastavitelnou přezkou ve tvaru T a opatřena bezpečnostní pojistkou. Zadní část je prodloužená a přizpůsobena zádi koně.

Celý střih je perfektně ergonomický a materiál příjemný na dotek.

Materiál:

Perfektní mesh materiál, Nano fiber Control technology udržující teplo a kontrolující perfektní cirkulaci vzduchu. Přezky jsou ze solidního nerezu.

Péče:

Perte na 30 stupňů nebo nechte prát v čistírně na koňské deky