Neohodnoceno

Podložky Infrared Nano-Tec Premier Equine, pár

Nová technologie Infrared Nano-tec v podobě stájových podložek které vašemu koni poskytnou úlevu po právi, obnovení sil, zlepšují rozsah pohybu kloubů a elastičnost šlach a svalů. Připravují na výkon a snižují otoky.

Značka: Premier Equine
1 090 Kč
Kategorie: Infrared terapie
Velikost: S
Na objednávku
1 090 Kč
Velikost: M
Na objednávku
1 090 Kč
Velikost: L
Na objednávku
1 090 Kč
Velikost: XL
Na objednávku
1 090 Kč

Nová technologie Infrared Nano-tec v podobě stájových podložek, které vašemu koni poskytnou úlevu po právi, obnovení sil, zlepšují rozsah pohybu kloubů a elastičnost šlach a svalů. Připravují na výkon a snižují otoky.

Svým působením dále odstraňují toxiny ze svalů, odplavují kyselinu mléčnou a zmírňují napětí a bolest.

Kamaše jsou vyrobeny ze speciálních Nano-keramických vláken, která jsou natavena uvnitř tkaninových vláken. Minerály odrážejí ztracenou energii a teplo zpět do těla koně ve formě infračerveného tepelného záření.

Kamaše lze prát na 30% stupňů - infračervená technologie je odolná čištění a praní.

Použití:

Jak dlouho používát léčbu? Během prvního týdne použijte kamaše půl hodiny až jednu hodinu denně a postupně si vyberete až čtyři hodiny denně pro optimální léčbu. Můžou být ponechány až na dvanáct hodin.

Upozornění:

Nepoužívejte v následujících případech: Otevřené rány, během těhotenství (dámy) nebo na březí klisny. Pokud příznaky přetrvávají, zavolejte veterináře.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení