Neohodnoceno

Podsedlová dečka LeMieux vykrojená Merino+

Podsedlová deka Merino plus je celo lemována 100% pravým australským merinem. Toto merino je protkávané do textílie a zajištuje mnohem delší životnost a snadnější údržbu se všemi výhodami klasického merina na korpusu kůže. Lepší údržba, delší životnost.

Značka: LeMieux
5 490 Kč
Barva: Černá, Velikost: L
Na objednávku
5 490 Kč
Barva: Brown, Velikost: L
Na objednávku
5 490 Kč

Podsedlová deka Merino plus je lemována 100% pravým australským merinem. Toto merino je protkávané do textílie a zajištuje mnohem delší životnost a snadnější údržbu se všemi výhodami klasického merina na korpusu kůže. Lepší údržba, delší životnost.

Všichni staří koňáci vám řeknou: " Není nic lepšího na koňská záda než pravá vlna a bavlna. Zlepšuje ciruklaci krve, odtlumují tlak na záda pocházející z jezdcova sedu".

Materiál:

Materiál deky je koncipován tak, aby pomáhal koni s tlumením a rozkladem tlaku, a také s odvodem vznikajícího horka a potu.

Péče:

Perte na 30 stupňů v pračce s gelem na praní vlny.

Lemieux je přední světová jezdecká značka z Velké Británie. Ikonický vzhled a vysoká kvalita výrobků. Vybaví vás a vašeho koně pro každou příležitost, ať už se jedná o pouhé vyjížďky nebo soutěže na nejvyšší úrovni.

Zpět do obchodu