Neohodnoceno

Termoléčebná deka Infrared Nano-Tec Premier Equine

Technologie Infrared je perfektní pro sportovní i nemocné hobby koně. Deka je vyrobená z vláken, které mají v sobě pomocí Nano technologie natavení keramické destičky. Deka pomáhá zejména prohřívat unavení svalstvo dvakrát rychleji než běžné houně. Pomáhá odpplavovat kyselinu mléčnou ze svalů a rychleji se zotavit.

Značka: Premier Equine
5 390 Kč
Kategorie: Infrared terapie
Barva: Black, Velikost: 120cm - 5'6
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 125cm - 5'9
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 135cm - 6'0
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 140cm - 6'3
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 150cm - 6'6
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 155cm - 6'9
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 160cm - 7'0
Na objednávku
5 390 Kč

Technologie Infrared je perfektní pro sportovní i nemocné hobby koně. Deka je vyrobená z vláken, které mají v sobě pomocí Nano technologie natavení keramické destičky. Deka pomáhá zejména prohřívat unavení svalstvo dvakrát rychleji než běžné houně. Pomáhá odplavovat kyselinu mléčnou ze svalů a rychleji se zotavit.

Deka je vyrobena ze speciálních Nano-keramických vláken, která jsou natavena uvnitř tkaninových vláken. Minerály odrážejí ztracenou energii a teplo zpět do těla koně ve formě infračerveného tepelného záření. Speciální neoprenové kamaše vyrobeny pro maximální ventilaci a udržení zábalu na končetině jsou prodyšné a dobře se udržují.

Deku lze prát na 30 stupňů bez poškození nano technologie

Použití:

Jak dlouho používát léčbu? První den použijte deku na půl hodiny. Interval poté každý den prodlužujte až na plných 4 hodin. Deka může na koni zůstat i 12 hodin bez problémů.

Upozornění:

Nepoužívejte v následujících případech: Otevřené rány, během těhotenství (dámy) nebo na březí klisny. Pokud příznaky přetrvávají, zavolejte veterináře.