Neohodnoceno

Termoléčebná deka Infrared Nano-Tec Premier Equine

Technologie Infrared je perfektní pro sportovní i nemocné hobby koně. Deka je vyrobená z vláken, které mají v sobě pomocí Nano technologie natavení keramické destičky. Deka pomáhá zejména prohřívat unavení svalstvo dvakrát rychleji než běžné houně. Pomáhá odpplavovat kyselinu mléčnou ze svalů a rychleji se zotavit.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Premier Equine
5 265 Kč
Kategorie: Infrared terapie

Technologie Infrared je perfektní pro sportovní i nemocné hobby koně. Deka je vyrobená z vláken, které mají v sobě pomocí Nano technologie natavení keramické destičky. Deka pomáhá zejména prohřívat unavení svalstvo dvakrát rychleji než běžné houně. Pomáhá odplavovat kyselinu mléčnou ze svalů a rychleji se zotavit.

Deka je vyrobena ze speciálních Nano-keramických vláken, která jsou natavena uvnitř tkaninových vláken. Minerály odrážejí ztracenou energii a teplo zpět do těla koně ve formě infračerveného tepelného záření. Speciální neoprenové kamaše vyrobeny pro maximální ventilaci a udržení zábalu na končetině jsou prodyšné a dobře se udržují.

Deku lze prát na 30 stupňů bez poškození nano technologie

Použití:

Jak dlouho používát léčbu? První den použijte deku na půl hodiny. Interval poté každý den prodlužujte až na plných 4 hodin. Deka může na koni zůstat i 12 hodin bez problémů.

Upozornění:

Nepoužívejte v následujících případech: Otevřené rány, během těhotenství (dámy) nebo na březí klisny. Pokud příznaky přetrvávají, zavolejte veterináře.