Neohodnoceno

Termoléčebná deka Infrared Nano-Tec Premier Equine

Technologie Infrared je perfektní pro sportovní i nemocné hobby koně. Deka je vyrobená z vláken, které mají v sobě pomocí Nano technologie natavení keramické destičky. Deka pomáhá zejména prohřívat unavení svalstvo dvakrát rychleji než běžné houně. Pomáhá odpplavovat kyselinu mléčnou ze svalů a rychleji se zotavit.

Značka: Premier Equine
5 390 Kč
Kategorie: Infrared terapie
Barva: Black, Velikost: 120cm - 5'6
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 125cm - 5'9
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 135cm - 6'0
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 140cm - 6'3
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 150cm - 6'6
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 155cm - 6'9
Na objednávku
5 390 Kč
Barva: Black, Velikost: 160cm - 7'0
Na objednávku
5 390 Kč

Technologie Infrared je perfektní pro sportovní i nemocné hobby koně. Deka je vyrobená z vláken, které mají v sobě pomocí Nano technologie natavení keramické destičky. Deka pomáhá zejména prohřívat unavení svalstvo dvakrát rychleji než běžné houně. Pomáhá odplavovat kyselinu mléčnou ze svalů a rychleji se zotavit.

Deka je vyrobena ze speciálních Nano-keramických vláken, která jsou natavena uvnitř tkaninových vláken. Minerály odrážejí ztracenou energii a teplo zpět do těla koně ve formě infračerveného tepelného záření. Speciální neoprenové kamaše vyrobeny pro maximální ventilaci a udržení zábalu na končetině jsou prodyšné a dobře se udržují.

Deku lze prát na 30 stupňů bez poškození nano technologie

Použití:

Jak dlouho používát léčbu? První den použijte deku na půl hodiny. Interval poté každý den prodlužujte až na plných 4 hodin. Deka může na koni zůstat i 12 hodin bez problémů.

Upozornění:

Nepoužívejte v následujících případech: Otevřené rány, během těhotenství (dámy) nebo na březí klisny. Pokud příznaky přetrvávají, zavolejte veterináře.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení