Batoh na závody LeMieux Pro Rucksack Navy

Tip
Značka: LeMieux
2 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Skvělý pomocník na závody! Spousta dokonale promyšlených detailů jako např. síťka na jezdeckou helmu, pláštěnka, poutko na bič, nebo klipy pro připevnění např. vodítka Vám usnádní už tak hektické dny na závodech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nový batoh od LeMieux, který musíte mít, je nezbytností pro každého jezdce. Byl navržen ve spolupráci se špičkovými jezdci tak, aby Vám poskytl maximální podporu na závodech a jiných akcích, kterých se účastníte se svým koněm.

Skládací síťka na jezdeckou helmu, pláštěnka, poutko na bič a klipy pro připevnění karabin, stejně jako několik kapes na zip, udrží všechno vaše vybavení uspořádané. Vodoodpudivé dno je dostatečně pevné na to, aby se batoh dal položit kamkoli – ideální na cestování i ve stáji.

Je to pracovitý společník s odolnými ripstop panely a reflexními bezpečnostními detaily, které upoutají pozornost za špatných světelných podmínek.

Ergonomické polstrované ramenní popruhy usnadňují nošení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavazadla
Barva: Navy

Lemieux je přední světová jezdecká značka z Velké Británie. Ikonický vzhled a vysoká kvalita výrobků. Vybaví Vás a Vašeho koně pro každou příležitost, ať už se jedná o pouhé vyjížďky nebo soutěže na nejvyšší úrovni.