Neohodnoceno

Sportovní kamaše Schooling Boots LeMieux

Hledáte ty nejlepší multifunkční kamaše pro svého koně? Kamaše LeMieux Allround Work jsou to pravé pro vašeho koně. Jejich funkce je především v ochraně šlachy, kloubu a prodyšnosti.

Značka: LeMieux
1 390 Kč
Barva: Černá, Velikost: M
Na objednávku
1 390 Kč
Barva: Černá, Velikost: L
Na objednávku
1 390 Kč
Barva: Černá, Velikost: XL
Na objednávku
1 390 Kč
Barva: Bílá, Velikost: M
Na objednávku
1 390 Kč
Barva: Bílá, Velikost: L
Na objednávku
1 390 Kč
Barva: Bílá, Velikost: XL
Na objednávku
1 390 Kč

Kamaše Allround LeMieux jsou perfektní pro ochranu koňských šlach, kloubů i holení při vyjížďkách, práci na jízdárně. Také koně, kteří občas skáčou se mohou na kamaše plně spolehnout.

Materiál:

Vnitřní materiál je Aeropren. Velmi oblíbený technický materiál, který zejména nesaje vodu (tudíž se vám z kamaší za deště nestane jedna velká nacucaná houba) a také propouští vzduch tam i ven. Přírodní materiály pracují nejlépe a také se nejlépe ošetřují. Kožená svrchní vrstva dobře vypadá a navíc je příjemně prodyšná. V případě tukanců nejsou odřeniny na kamaši tolik výrazné jako u umělé hmoty.

Střední vrstva kamaší (jádro) je velmi pevná a pohlcuje nárazy. Díky tomu ochrání holeň zepředu, šlachu zezadu a klouby ze strany nejlépe. 

Balení:

Kamaše se prodávají v páru. Kamaše na zadní nohy jsou stejné jako na přední.

 

Size A B C D
Medium 21cm 24cm 23cm 27cm
Large 23cm 26cm 26cm 32cm
X Large 29cm 30.5cm 28cm 35cm

Lemieux je přední světová jezdecká značka z Velké Británie. Ikonický vzhled a vysoká kvalita výrobků. Vybaví vás a vašeho koně pro každou příležitost, ať už se jedná o pouhé vyjížďky nebo soutěže na nejvyšší úrovni.

Zpět do obchodu